دعوت پست بانک ایران از عموم هموطنان و کارکنان این بانک برای شرکت در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن

داود کریمی مدیرامور هماهنگی حوزه مدیریت و رئیس ستاد دهه فجر پست بانک ایران در پیامی ضمن تسلیت و تعزیت ایام فاطمیه، عموم هموطنان و کارکنان این بانک را برای شرکت در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور دعوت کرد. متن پیام بدین شرح است:

تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶


"سالگرد سی و نهمین خورشید انقلاب تاریخ ‌ساز و شکوهمند اسلامی ایران و تجلی چهلمین سال این انقلاب و هنگامه طلوع آزادی در میهن اسلامی‌مان را به همه هموطنان عزیز به ویژه خانواده پست بانک ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
این انقلاب حاصل ثمره خروش ملتی آزاده است که می‌خواست بدون وابستگی و به دوراز استبداد، زمام امور را به دست گیرد و از ظلمتی عدالت ‌ستیز رهائی یابد، محقق نمی‌شد، مگر با رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که با غلبه عنصر ایمان و معنویت بر تفکر طاغوتی، میراث گران‌سنگ خویش را برای نسل‌های آینده به یادگار گذاشت و پایه‌های نظام مقدس دینی را بر جای نهاد.
همانا یوم الله 22 بهمن، فرصت مغتنمی است برای بیعتی دوباره با آرمان‌های امام راحل(ره) و میثاقی استوارتر از گذشته با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(مدّظله العالی) که با وجود مبارک خویش، درخت پُربار اعتبار حکومت عدل الهی و تولد دوباره اسلام اصیل را در جمهوری اسلامی ایران، تثبیت کردند.
بدین منظور از عموم هموطنان به ویژه همکاران بانک در سراسر کشور دعوت می شود با حضور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و هماهنگ با ملت شریف ایران در شهرها و روستاهای کشور در این حماسه باشکوه شرکت کرده و بار دیگر عظمت، استقلال و قدرت واقعی ایران اسلامی را به جهانیان به ویژه دشمنانان قسم خورده نظام نشان دهیم.
 
 

 

اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.