گلباف، میزبان هیاتی از خراسان جنوبی شد

دکتر امیر حسنخانی نماینده مردم فردوس، بشروییه و طبس در مجلس شورای اسلامی وهیات همراه از خانه توسعه گلباف و کانون های کاروزندگی در این منطقه بازدید کردند.

تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی استان کرمان، محمدحسین حسین زاده مدیرعامل معین اقتصادمقاومتی گلباف با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این بخش گفت: تحقق اقتصادمقاومتی ، مشارکت جمعی می طلبد و بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان معین اقتصاد مقاومتی گلباف با مشارکت چهار مجموعه (انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی، گروه توسعه کارآفرینی ثمین، شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت و پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف )به عنوان شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت در مسیر اقتصاد مقاومتی گام بر می دارند.

حسین زاده با تشریح وظایف اعضای شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت افزود: هدف این شبکه، تولید در روستاها و شهرهای کوچک و مصرف در شهرهای بزرگ است.
وی ایجاد اشتغال خرد را گامی مهم درتحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد و اظهارداشت: برنامه پنج ساله شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت ایجاد 500شغل پایدار در گلباف است .

اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.