با حضور شرکت شوفاژکار به عنوان یکی از اسپانسرهای این رویداد

هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران برگزار می شود

تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۶

هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران به پیشنهاد انجمن احتراق ایران و به همت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال 1396 در محل دانشگاه صنعتی شریف در تهران برگزارمی‌ شود و شرکت شوفاژکار نیز به عنوان یکی از اسپانسرها در این رویداد حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شوفاژکار،‌ این کنفرانس شامل ارائه مقالات علمی و صنعتی، سخنرانی‌های کلیدی، نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعتی در زمینه سوخت و احتراق، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برگزاری میزگردهای تخصصی و جشنواره علمی و فنی است و برگزاری این کنفرانس فرصت مناسبی برای ارائه مقالات و تبادل اطلاعات بین متخصصان و محققان صنعت و دانشگاه خواهد بود.
بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس و درروزهای کنفرانس نمایشگاه دستاوردهای صنعتی و محصولات دانش بنیان نیز با محورهای:اندیشه های نو، ابتکارات و اختراعات، فناوری های نو درزمینه سوخت، احتراق و آلایندگی،‌ سیر دانش فنی در زمینه سوخت، احتراق و آلایندگی و فناوری  قطعات و تجهیزات سوخت و احتراق برگزار خواهد شد.
همچنین در این همایش،  میزگردهای تخصصی با حضور صاحبنظران از دانشگاه‌ها، صنایع مرتبط با فراوری سوخت، مشعل و کوره وسازمانهای اجرایی به منظور بحث و تبادل نظر در موضوعات راهبردی از قبیل نقد برنامه های توسعه صنعتی کشور در زمینه سوخت و احتراق، نقشه راه سوخت و احتراق  در دنیا و ایران، راهبرد سوخت و احتراق و بحران انرژی، قوانین و استاندارد‌های سطح آلایندگی دستگاههاو تجهیزات سوخت، احتراق و آلایندگی  و وابستگی آن به سطح فناوری ها برگزار می شود.
علاوه بر این،‌ در بخش جشنواره علمی و فنی هفتمین  کنفرانس سوخت و احتراق ایران از برترین‌ها در زمینة سوخت و احتراق شامل نویسندگان مقالات برتر این کنفرانس، نویسندگان کتاب برترسوخت و احتراق،‌ استادان راهنما و دانشجویان پایان نامه های برتر (در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) سالهای 1395و 1396 و  اساتید برجسته و پیشکسوت در زمینه سوخت و احتراق تقدیر خواهد شد.
شایان ذکر است شرکت شوفاژکار نیز به عنوان یکی از اسپانسرهای این رویداد با در اختیار داشتن میز کانتر به معرفی ظرفیت ها،‌ تجربیات ، محصولات و تازه ترین دستاوردهای شرکت می پردازد.
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.