اتاق مشترک بازرگانی، صنایع و معادن ایران و عراق منتشر می‌کند:

کتاب های معرفی توانمندی های صادراتی شرکت های ایرانی به بازار عراق

به سه زبان انگلیسی، کردی، عربی

تاریخ انتشار : ۰۶ تير ماه ۱۳۹۲

عراق کشوری است رو به توسعه که در آستانه تحول و شکوفایی اقتصادی قرار دارد. این کشور برای رسیدن به توسعه اقتصادی و بازسازی صنایع خود به کمک سایر کشورها نیاز دارد. در این میان کشور ایران با توجه به وجوه اشتراک بسیار زیادی که با عراق دارد در اولویت دولت و شرکت‌های این کشور قرار دارد.
شرکت‌های خصوصی ایرانی می‌توانند با استفاده از این فرصت تاریخی و طلایی، به معرفی توانمندی‌ها و تجربه‌های خود به طرف‌های عراقی بپردازند و حضور موثری در بازار روبه رشد عراق داشته باشند.
از این رو، اتاق مشترک بازرگانی، صنایع و معادن ایران و عراق، اقدام به انتشار کتاب‌های معرفی توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های ایرانی به بازار عراق کرده است.
 
کتاب‌های تخصصی معرفی توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی به بازار عراق، شما را مستقیم به قلب تجارت و اقتصاد عراق می‌برند. این کتاب‌ها به سه زبان انگلیسی، عربی و کردی منتشر می‌شوند . کتاب‌ها به صورت رایگان در اختیار مدیران شرکت‌های خصوصی، اعضای تشکل‌های صنفی، مقام‌های سازمان‌های دولتی و شرکت‌کنندگان در نمایشگاه‌های تخصصی عراق و اقلیم کردستان گذاشته می‌شوند.
 
 
مزیت‌های حضور در کتاب‌های معرفی توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های ایرانی به بازار عراق 
 
یک: حضور رایگان در نرم‌افزار چهارزبانه معرفی شرکت‌های ایرانی به بازار عراق به مدت یکسال. این نرم‌افزار هر سال توسط اتاق مشترک بازرگانی، صنایع و معادن ایران و عراق، تولید و به صورت رایگان در سازمان‌های اقتصادی بخش مرکزی و اقلیم کردستان عراق و همچنین شرکت‌های خصوصی این کشور توزیع می‌شود.
 
دو: حضور رایگان در سایت چهارزبانه معرفی شرکت‌های ایرانی به بازار عراق به مدت یکسال. این سایت به صورت دائم توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی را به طرف‌های عراقی معرفی می‌کند و از طریق ایمیل لیست آخرین شرکت‌های ایرانی را در حوزه‌های تخصصی به اطلاع شرکت‌های عراقی می‌رساند.
 
سه: حضور رایگان در نمایشگاه مجازی معرفی توانمندی‌های صادراتی شرکت‌های ایرانی به بازار عراق به مدت یکسال. در این نمایشگاه، به هر شرکت ایرانی یک دفتر کار مجازی اختصاص داده می‌شود تا توانمندی‌های خود را از طریق اینترنت به طرف‌های عراقی معرفی کند.
 
چهار: تخفیف 20 درصدی جهت حضور در کتاب سال معرفی شرکت‌های ایرانی به بازار عراق
 
پنج: تخفیف 20 درصدی جهت درج آگهی و رپرتاژ در نشریه تخصصی اتاق مشترک بازرگانی، صنایع و معادن ایران و عراق
 
شش: یک سال اشتراک رایگان با نشریه تخصصی اتاق مشترک بازرگانی، صنایع و معادن ایران و عراق
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر با اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق تماس بگیرید.  88970215 و 88943369
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.