تولید کابل‌هایی تا ولتاژ 400 کیلوولت توسط سیمکو

تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

دینار نیوز: شرکت سیم و کابل‌سازی سیمکو تولیدکننده کابل‌های تا ولتاژ 400 کیلوولت است و برای اولین دوره در نمایشگاه بین‌المللی نفت حاضر شد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت سیم و کابل‌سازی سیمکو قادر به تولید انواع کابل‌های قدرت فشارضعیف، متوسط، قوی و فوق فشار قوی تا سطح ولتاژ 400 کیلوولت، انواع کابل‌های خودنگهدار فشار ضعیف و متوسط، انواع کابل‌های کنترل و سیگنال و کابل‌های کنترل تخت جهت مصارف خاص، انواع سیم و کابل افشان، انواع کابل‌های مخابراتی و انواع کابل‌های کواکسیال است.
 
طراحی، تولید، نصب و اجرای پروژه احداث خط کابل 132 کیلوولت جزیره کیش و تولید 66 کیلومتر کابل 230 کیلوولت با سطح مقطع 1600 میلی‌متر مربع برق منطقه‌ای آذربایجان نمونه‌هایی از پروژه‌های انجام شده توسط سیمکو هستند.
 
شرکت سیمکو موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 9001 ISO در سال 1376 شد و دارای گواهینامه‌های زیست‌محیطی 14001 ISO و ایمنی و بهداشت شغلی 18001 OHSAS از سال 1386 تاکنون است. همچنین این شرکت دارای گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه 17025 ISO/IEC از مؤسسه DAKKS آلمان و گواهی نشان محصولات ازVDE آلمان است.
 
به گزارش ایسنا، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت در خاورمیانه و جزو نمایشگاه‌های برتر جهان به شمار می‌رود که از 16 تا 19 اردیبهشت‌ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.