چهارمین حضور شرکت فعال تاسیسات صنعتی در نمایشگاه نفت

تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

دینار نیوز: شرکت جندی شاپور که در زمینه تاسیسات صنعتی به ویژه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت دارد، برای چهارمین دوره در نمایشگاه نفت حاضر شد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت دانش‌بنیان جندی شاپور فعالیت خود را با واحدهای صنعتی و اجرای پروژه‌های صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه و خطوط انتقال با ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی به صورت EPCC ادامه می‌دهد.
 
این شرکت موفق به اخذ گواهینامه‌های رتبه یک EPC در زمینه‌های نفت و گاز، نفت و گاز و پتروشیمی، تاسیسات و تجهیزات، صنعت و معدن، آب، نیرو، ابنیه، راه و ترابری، مشاور در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی و مشاور در زمینه خطوط لوله شده است.
 
جندی شاپور دارای گواهینامه ثبت اختراع بین‌المللی از کشور سوییس در زمینه ذخیره‌سازی گاز در مخازن طبیعی است؛ این شرکت با تحقیقات خود روی چاه‌های نمکی میدان شوریجه و انجام محاسبات جهت بهینه‌ترین حالت ذخیره‌سازی در بزرگ‌ترین مخزن آماده ذخیره گاز ایران که شامل تولید روزانه 20 میلیون متر مکعب در چهار ماهه آخر سال است گواهینامه مذکور را دریافت کرد.
 
به گزارش ایسنا، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت نفت در خاورمیانه و جزو نمایشگاه‌های برتر جهان به شمار می‌رود که از 16 تا 19 اردیبهشت‌ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.