ساخت2000 پمپ توسط شرکت پمپ‌های صنعتی ایران

تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

دینار نیوز: شرکت پمپ‌های صنعتی ایران قدیمی‌ترین تولیدکننده پمپ‌های نفت، گاز و پتروشیمی است که در بیست و یکمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حاضر شد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت پمپ‌های صنعتی ایران در سه سال گذشته با تولیدات کاملا داخلی، 1200 دستگاه پمپ نفتی تولید کرده است.
 
شرکت پمپ‌های صنعتی ایران از سال ۱۳۵۶ ساخت پمپ‌های مختلف با استاندارد ISO را شروع کرده و با تاسیس هشت زیرمجموعه بزرگ شامل طراحی، مدلسازی، ریخته‌گری، ماشین‌کاری، آزمایشگاه و تست، سیل‌سازی، واحد ویژه تولید پمپ‌های کرایوژنیک و واحد خدمات پس از فروش به گروه IIP تبدیل شده و انواع پمپ‌های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را با استاندارد API-610 را به تولید انبوه و تمام این صنایع را به خودکفایی کامل رسانده است.
 
در سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۴ این شرکت بیش از2000 دستگاه پمپ‌های فرآیندی و آبرسانی، طی قراردادهای فی مابین ساخته و تحویل داده است.
 
در حال حاضر با تولید پمپ‌های کرایوژنیک ایران چهارمین کشور دنیاست که این پمپ‌ها تولید می‌کند.
 
فهرست کارفرمایانی که این شرکت با آن‌ها همکاری داشته، شامل PPI , SPEC , NIPC , OIEC , NIOEC , POGC و سایر شرکت‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، شرکت‌های تابعه وزارت نیرو، وزارت صنایع و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء می‌شود.
 
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 16 تا 19 اردیبهشت‌ماه با حضور بیش از 1900 شرکت در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد و شرکت ملی نفت ایران با همکاری شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را بر عهده داشت.
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.