سرمایه‌گذار انرژی در نمایشگاه نفت

تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

دینار نیوز: شرکت گسترش انرژی پاسارگاد در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حاضر شد و به ارایه خدمات به بازدیدکنندگان پرداخت.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، فعالیت شرکت گسترش انرژی پاسارگاد در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی (صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت و گاز، تجارت حوزه انرژی و فراورده‌های پتروشیمی) را شامل می‌شود.
 
شرکت‌های حفاری استوان کیش، پترو دانیال کیش، مدیریت طرح‌های صنعتی نفتانیر، توسعه فناوری همیار مهندسی(تفاهم)،پترو کاریز امید کیش، پلی‌اتیلن گستران البرز، پارس بهین پالایش نفت قشم، روماک انرژی سرآمد، جاوید انرژی پرتو، ساخت و بهره‌برداری اسکله حراء قشم، مجتمع پتروشیمی فجر کرمان، پترو هیدج، گسترش صنایع شیمیایی سینا منطقه آزاد چابهار، پترو خرم پردیس فن‌آوران، پردیس فن‌آ‌وران البرز زنجان، سروش انرژی پایدار، اندیشه‌سازان بهین سرآمد، قشم مولد، پرتو شمس تابان، نیرو گستر سیرجان، بهین انرژی سرآمد و سیوان تدبیر تجارت، برخی از شرکت‌های زیرمجموعه گسترش انرژی پاسارگاد هستند.
 
درباره گسترش انرژی پاسارگاد
 
شرکت گسترش انرژی پاسارگاد (سهامی خاص) با هدف سرمایه‌گذاری در بخش انرژی و صنایع وابسته از طریق ایجاد یک سبد دارایی متوازن با هدف کسب سودآوری مناسب، در سال ١٣٨٧ آغاز به کار کرد. فعالیت اصلی این شرکت به صورت عام در حوزه‌ انرژی و به صورت خاص در حوزه صنایع هیدروکربوری است.
 
رسالت اصلی شرکت گسترش انرژی پاسارگاد کسب سهم در خور ملاحظه از سرمایه‌گذاری در بخش انرژی و پتروشیمی است؛ به نحوی که تا سال ١٤ ٤ در حدود ٣ الی ٥ درصد سرمایه‌گذاری‌های این بخش به ارزش ٢٢ میلیارد دلار در داخل کشور و ٥ میلیارد دلار در خارج از کشور را به خود اختصاص دهد.
 
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 16 تا 19 اردیبهشت‌ماه با حضور بیش از 1900 شرکت و توسط شرکت ملی نفت ایران با همکاری شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا و در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.




اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.