حضور فعال مپنا در نمایشگاه نفت

تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

دینار نیوز: گروه مپنا با هدف توسعه فعالیت‌های خود در حوزه نفت و گاز و به منظور دستیابی به فرصت‌های جدید و گسترش روابط با شرکت‌های فعال در پروژه‌های مرتبط در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران حضور دارد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، گروه مپنا، از مجموعه‌های صنعتی و دانش‌بنیان است که با بهره‎گیری از دانش و تخصص موجود، در مسیر توسعه زیرساخت‌های کشور در حوزه صنایع راهبردی نیروگاهی، نفت و گاز و حمل و نقل ریلی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.
 
گروه مپنا مجموعه‌ای است صنعتی مشتمل بر شرکت مادر، به همراه 40 شرکت متعدد تخصصی تابعه که در زمینه مهندسی، احداث و توسعه نیروگاه‌های حرارتی، نیروگاه‌های انرژی تجدیدپذیر، تاسیسات تولید هم‌زمان برق و شیرین‌سازی آب، مهندسی، اجرا و توسعه پروژه‌های نفت و گاز در خشکی و دریا و مهندسی و احداث پروژه‌های حمل و نقل ریلی و ارایه خدمات بهره‌برداری، تعمیر و نگهداری مربوطه و نیز تامین مالی پروژه‌های یادشده در چارچوب انواع روش‌های قراردادی و سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند.
 
طراحی و ساخت انواع توربین‌های گاز و بخار، پره‌های توربین، توربوکمپرسورهای نفت و گاز، ژنراتورها و موتورهای الکتریکی، سیستم‌های کنترل و حفاظت تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی و نیز انواع لکوموتیو در بخش حمل و نقل درون شهری و برون شهری ریلی، اجرای پروژه‌های بزرگ به روش کلید در دست، سرمایه‌گذاری و تأمین مالی پروژه‌ها و ارایه خدمات تخصصی در امر بهره‌برداری و تعمیر و نگهداری با بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشی و مالی و انسانی گروه مپنا توسعه یافته و از مصادیق آن می‌توانیم به حضور مپنا در مناقصه‌های کشورهای خارجی و توان رقابت‌پذیری با شرکت‌های بین‌المللی اشاره کنیم که منجر به اجرای پروژه‌ها در بازارهای این کشورها شده است.
 
مپنا تاکنون بیش از 49 هزار و 600 مگاوات پروژه‌های نیروگاهی را با موفقیت انجام داده و ارزش قراردادهای این مجموعه در داخل و خارج از کشور بیش از 30 میلیارد یورو است. ایجاد 20 هزار تن اشتغال مستقیم در شرکت‌ها و کارگاه‌ها، 20 موافقتنامه انتقال دانش فنی و لیسانس با شرکت‌های معتبر بین‌المللی، 40 شرکت تابعه در یک گروه صنعتی، رتبه نخست گروه "شرکت‌های پیمانکاری" بر اساس ارزیابی مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور و 145 نوع محصول و خدمت (95 نوع محصول و 50 نوع خدمت) بخشی از توانمندی‌های گروه مپنا محسوب می‌شود.
 
نمایندگان واحدهای مختلف مپنا متشکل از دو بخش نفت و گاز و تولید و شرکت‌های زیرمجموعه این دو بخش با حضور در غرفه‌ای در دو طبقه مستقر در سالن 8 و 9 و همچنین در غرفه فضای باز همجوار سالن 9 نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به پاسخگویی به بازدیدکنندگان و مدعوین پرداختند و نشست‌های مختلفی با کارفرمایان، شرکا و نمایندگان برخی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه برگزار کردند.
 
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 16 تا 19 اردیبهشت‌ماه با حضور بیش از یک‌هزار و 900 شرکت در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی در حال برگزاری است. نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را شرکت ملی نفت ایران با همکاری شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا برگزار می‌کند.
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.