عرضه خدمات بیمه آسیا در نمایشگاه

تاریخ انتشار : ۱۹ تير ماه ۱۳۹۵

مدیران و کارشناسان بیمه آسیا در زمان برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه آماده ارایه خدمات بیمه‌ای و مشاوره‌ای در حوزه صنعت بیمه کشور هستند.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، بیمه آسیا اعلام‌کرد: با توجه به برنامه راهبردی این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین بیمه خصوصی کشور و حائز رتبه اول برای دو سال متوالی 1393 و 1394 در گروه موسسات بیمه‌ای یک‌صد شرکت برتر کشور، مدیران و کارشناسان بیمه آسیا در گسترش ارایه خدمات بیمه‌ای شایسته به بیمه‌گذاران، آماده ارایه خدمات بیمه‌ای و مشاوره‌ای در حوزه صنعت بیمه کشور هستند.
 
بیمه آسیا در سالن 31B در زمان برگزاری نمایشگاه حاضر است و به ارایه خدمات می‌پردازد.
 
بنابر اعلام بیمه آسیا، نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه در راستای معرفی قابلیت‌های نهادهای مالی داخلی و خارجی برگزار می‌شود و مهم‌ترین اهداف این نمایشگاه، فرهنگ‌سازی عمومی و بالابردن سواد مالی اقشار جامعه، ارتقای صنعت مالی کشور و بالابردن سطح تعاملات بین شرکتی و ارتقای سطح تعاملات بین‌المللی صنعت مالی ایران است.
 
بر اساس اعلام این شرکت، نمایشگاه مورد اشاره همچنین با ارایه دستاوردها، پروتکل‌ها و رونمایی‌ها، عقد قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها، اجرای دوره‌های آموزشی جهت معرفی محصولات و فناوری‌ها، حضور فعال مدیران ارشد صنعت مالی در برنامه‌های جانبی و محتوایی نمایشگاه، ارایه فناوری‌ها، دستاوردها و استانداردهای جدید در عرصه بین‌المللی و آشنایی و رویارویی نزدیک با ظرفیت‌ها، پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری بالفعل و بالقوه در حوزه‌های بورس، بانک و بیمه محقق خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا، مجری برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه شرکت راهکار تجارت کوشا بوده و این نمایشگاه از فردا به مدت ۴ روز (۲۰تا ۲۳ تیرماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.