همکاری بیمه‌ای شرکت بیمه رازی با وزارت نیرو

تاریخ انتشار : ۲۱ تير ماه ۱۳۹۵

شرکت بیمه رازی در اجرای طرح تأمین و حفظ سلامت کارکنان صنعت آب و برق دوره 96-95 با شرکت ها و مؤسسات تابعه وزارت نیرو همکاری می‌کند.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، فرشید بخشی، معاون فنی بیمه‌های اشخاص شرکت بیمه رازی گفت: پیرو هماهنگی‌های انجام شده با وزارت نیرو  و اخذ مجوز از بیمه مرکزی  شرکت بیمه رازی در ارائه خدمات بیمه‌ای در حوزه بیمه‌های اشخاص در چهارچوب طرح تأمین و حفظ سلامت کارکنان صنعت آب و برق دوره 96-95 و سایر رشته‌های مورد نیاز شرکت‌های تابعه وزارت نیرو در سراسر کشور با وزارت نیرو همکاری می‌کند.
 
معاون فنی بیمه‌های اشخاص شرکت بیمه رازی افزود: شرکت بیمه رازی علاوه بر ارائه بیمه‌های اموال و مسئولیت، در حوزه بیمه‌های اشخاص نیز، انواع گوناگونی از بیمه‌های زندگی و حوادث را به صورت گروهی و فردی ارائه می‌کند. علاوه بر آن، کلیه افرادی که عازم خارج از کشور هستند و همچنین اتباع خارجی که به ایران سفر می‌کنند، می‌توانند از بیمه‌نامه‌های مسافرتی شرکت بیمه رازی استفاده کنند. 
 
به گفته بخشی، شرکت بیمه رازی با برخورداری از توانگری مالی سطح یک در صنعت بیمه کشور و  بهرمندی از 40 شعبه و 1700 نماینده فعال در سراسر کشور و آماده ارائه انواع خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مورد نیاز اشخاص حقوقی و حقیقی با کیفیت مورد نیاز است. 
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.