هلدینگ تامین، مقام اول صادرات دارو

تاریخ انتشار : ۲۶ تير ماه ۱۳۹۵

هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی تامین یازده شرکت بورسی زیرمجموعه دارد که شامل داروپخش، تولید مواداولیه داروپخش (تماد)، شیمی دارویی داروپخش، داروسازی فارابی، داروسازی اکسیر، کارخانجات داروپخش، داروسازی ابوریحان، داروسازی زهراوی، پارس دارو و کاسپین تامین و لابراتورهای رازک است.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (TPICO)  در سال 1382 در راستای مدیریت استراتژیک شرکت‌های دارویی متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) که سابقه برخی از آن‌ها به بیش از نیم قرن می‌رسد، تاسیس شد.
 
این شرکت با تولید بیش از 70درصد مواداولیه دارویی، 30درصد محصولات نهایی و فرآورده‌های دارویی و توزیع بیش از 40درصد محصولات این صنعت، به عنوان بزرگترین هلدینگ دارویی کشور و یکی از بزرگترین گروه‌های دارویی منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود و با صادرات به بیش از 50 کشور در پنج قاره جهان، مقام اول صادرات دارو در ایران را داراست.
 
TPICO  هم‌اکنون مدیریت 30 شرکت دارویی و نزدیک به 10 هزار نفر نیروی انسانی را برعهده دارد.
هلدینگ سرمایه‌گذاری دارویی تامین در "نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه" با هدف فرهنگ‌سازی عمومی، ارتقای صنعت مالی کشور و بالابردن سطح تعاملات بین شرکتی و ارتقای سطح تعاملات بین‌المللی صنعت دارویی ایران، همچنین ارایه خدمات و معرفی کالاهای شرکت‌های تابعه حضور داشت.
 
انتهای پیام
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.