زایران حسینی ازاصالت بلیت پروازهای ایام اربعین اطمینان حاصل کنند

تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۵

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی به زایران حسینی توصیه کرد برای جلوگیری از فروش بلیت های جعلی، با مراجعه به سایت این انجمن از اعتبار و اصالت بلیت های واقعی پروازهای هوایی اطمینان حاصل کنند.

مقصود اسعدی سامانی  افزود: متاسفانه در روزهای اخیر در فضای مجازی و برخی از دفاتر غیرمجاز اقدام به فروش بلیت های جعلی کرده اند که با شناسایی آنها توسط پلیس فتا هم اکنون پرونده آنها در دست بررسی و رسیدگی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد، برای اطمینان از واقعی بودن بلیت های صادره توسط دفاتر فروش بلیت هواپیما، خریداران پس از ورود به سایت انجمن شرکت های هواپیمایی با استفاده از گزینه اعتبار سنجی می توانند از اصالت بلیت تمام پروازهای هوایی در مسیرهای داخلی و خارجی مطمئن شوند.

سامانی با بیان اینکه در مجموع 10 شرکت هوایی جابجایی زایران حسینی را در ایام اربعین برعهده دارند، گفت: هنوز ظرفیت برخی از شرکت ها خالی مانده است و متقاضیان از خرید بلیت بیش از نرخ های مصوب خودداری کنند

وی تصریح کرد: در ایام اربعین حسینی شرکت های هوایی قشم ایر، ایران ایر، ماهان، آسمان، معراج، کیش ایر، تابان، آتا، زاگرس و کاسپین با انجام پروازهای برنامه ای و فوق العاده و همکاری سایر نهادهای ذیربط کار جابجایی زایران ایرانی را برعهده دارند.

اسعدی سامانی با بیان اینکه در مجموع شرکت های هوایی 35 دفتر مجاز را برای فروش بلیت ایام اربعین حسینی تعیین کرده اند، گفت: اسامی این دفاتر مجاز در سایت انجمن شرکت های هواپیمایی به سهولت قابل دسترسی است و هیچ شرکتی حق ندارد قیمت بلیت خود را بیشتر از سقف تعیین شده عرضه کند.

به گفته وی،بر اساس بازرسی های محسوس و غیرمحسوس و ارزیابی های انجام شده ، هیچکدام از دفاتر مجاز عرضه بلیت های اربعین حسینی بالاتر از نرخ های مصوب بلیت عرضه نکرده اند و عرضه بلیت با قیمتهای مصوب در این دفاتر همچنان ادامه دارد.
اسعدی سامانی افزود: نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای هوایی برای انتقال زایران ایرانی به عراق در ایام اربعین حسینی از تهران و سایر شهرهای ایران به غیر از مشهد مقدس یازده میلیون ریال ( یک میلیون و 100هزار تومان ) تعیین شده و قیمت یک سره آن 6 میلیون و 600 هزار ریال است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اظهارداشت: بلیت رفت و برگشت شرکت های هوایی از مشهد به نجف و بغداد و بالعکس نیز 13 میلیون و 500 هزار ریال( یک میلیون و 350 هزارتومان) قیمت گذاری شده است
اسعدی سامانی گفت: با این حال اگر مسافری بلیت خود را بالاتر از نرخ های مصوب تهیه کرده ، براساس هماهنگی های انجام شده می تواند قبل از پرواز به شرکت مربوطه مراجعه و مابه التفاوت آن را دریافت کند. بلیت صندلی های بنزینس کلاس شامل این نرخگذاری نیست

از دست ندهید:

 

 

قوانین جالب رانندگی در نقاط مختلف دنیا

 

همه زوج های بازیگر سینمای ایران چیزهایی که نمی‎دانستید!

 

هواپیمای شخصی اسطوره فوتبال 

 

تمیزترین ایرلاین‌های جهان را بشناسید

 

10 تکنیک ساده برای خلاق بودن

 

با امکان جدید اینستاگرام، روایتگری کنید

 

برای ورود به بازار کار بخوانید

 

چگونه خودروی دست دوم را قیمت‌گذاری کنیم؟

 

ماجرای ازدواج شیلا خداداد با همسر دکترش تصاویر

 

تصویری حيرت آور از لاغر شدن بازيگر مرد مشهورايراني

 

آیا شعر معروف ایرانی بر سردر سازمان ملل حک شده است؟

 

فستیوال‌های جالب اروپایی

 

7 جزیره که باید پیش از نابود شدنشان ببینید

 

خانم بازیگر معروف ایرانی با ظاهر عجیب و ترسناک! عکس

 

احتمال کاندیداتوری بازیگر محبوب برای ریاست جمهوری

 

خانم ها بخوانند؛ روش کاهش وزن پس از بارداری

 

کلید واژه‌ها: شبکه‌های اجتماعی        گروه رسانه‌ای کاما       بازاریابی محتوا       تبلیغات اینترنتی       روابط‌عمومی تجاری

 

 

اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.