خوشبختی‌های کوچک در بازار نشر

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

رمان «خوشبختی‌های کوچک»، پنجمین رمان مژگان زارع است. او علاقه‌ی زیادی به ژانر معمایی-عاشقانه دارد، اما دغدغه‌های اجتماعی زنان امروزی نیز برایش مهم است.
رمان خوشبختی‌های٬ دغدغه های زنی جوان است که در زندگی خانوادگی و شغلی اش دچار تغییرات نگران کننده می شود.او باید با این تغییرات مبارزه کند. این رمان  سیصد و ‌ده صفحه‌ ای به تازگی از سوی انتشارات برکه خورشید روانه‌ی بازار شده است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
دراز می‌کشم و چشم می‌دوزم به صفحه‌ی تلوزیون که دارد درباره‌ی پنگوئن‌های قطبی حرف می‌زند. به اندازه‌ی تمام یخ‌های قطب سردم است. 
گوینده‌ای انگلیسی زبان با لهجه غلیظ و پر ناز بریتانیایی می‌گوید پنگوئن‌های امپراطور بی‌وفاترین موجودات عالم هستند. بعد زوم می‌کند روی یک پنگوئن نر که سال پیش جفتش یکی دیگر بوده و حالا دارد جفت تازه انتخاب می‌کند.  یادم است که این برنامه را سال پیش هم دیده بودم و بعد با شور و هیجان برای سمیه تعریفش کردم. گفتم که چطور وقتی پنگوئن نر جفتش را انتخاب کرد یکی از آن ماده‌های تنها مانده آمد وسط زندگی دو نفره‌ی بی‌دوامشان و پنگوئن نر کنار ایستاد تا ماده‌ها به سر و چشم هم نوک بزنند...
اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.