در جشن شانزدهمین سالگرد تأسیس شرکت آیکو صورت گرفت

اهدای پرواز تفریحی به ۱۱۰ نفر از آتش‌نشانان و خانواده شهدای پلاسکو

تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۶

این جشن، عصر پنجشنبه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۶ با عنوان «پرواز در برج میلاد» در سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد با حضور ۱۶۰۰ نفر از مدعوین، برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در برنامه یاد شده، مشتریان شرکت آیکو و جمعی از فعالان حوزه IT  همراه با خانواده و همچنین ۱۱۰ نفر از آتش‌نشانان حاضر در حادثه پلاسکو و خانواده شهدای آتش‌نشان این حادثه و جمعی از خلبانان و پزشکان حضور داشتند. 

اجرای گروه موسیقی تلفیقی "حال" و گروه‌ موسیقی "رستاک"، از جمله برنامه‌های جانبی شانزدهمین سالگرد تأسیس شرکت آیکو بود. در بخشی از مراسم «پرواز در برج میلاد»، هم زمان با بریدن کیک تولد ۱۶ سالگی آیکو، از مدیران برتر این شرکت تقدیر شد. 

در بخشی دیگری از این مراسم، شقایق دهقان و فرهاد نجفی از هنرمندان کشور، ضمن تقدیر از شرکت آیکو، در مورد انجمن اتیسم و حمایت از کودکان مبتلا به این عارضه، سخنرانی کردند. 

از نکات قابل توجه این مراسم، تمرکز روی موضوع «پرواز» و قرعه‌کشی بین حاضران برای دریافت یک پرواز تفریحی به عنوان هدیه ویژه بود. دریافت کارت پرواز، ورود از گیت‌های پروازی، طراحی کارت‌های قرعه‌کشی شبیه به کارت‌های اطلاعات هواپیما و خوش‌آمدگویی به‌شیوه خدمه پرواز، از جمله فضاسازی‌های جشن شانزدهمین سالگرد تأسیس شرکت آینده‌نگاران بود. از سوی دیگر، شرکت آیکو به تمامی اعضاء خانواده شهدای حادثه پلاسکو و آتش‌نشانان حاضر در این حادثه، پرواز تفریحی هدیه داد که کاپیتان فکری و کاپیتان الوندی، مدیران شرکت آیکو، خلبان این پروازها هستند. 

شرکت آیکو در زمینه ارائه راه‌حل جامع امنیت شبکه، ارائه راهکار جامع مدیریت ارتباط با مشتریان CRM  و ارائه نرم‌افزارهای خارجی با لایسنس اصلی فعال است و از جمله معتبرترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های حوزه کاری خود محسوب می‌شود.

اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.