برگزاری گردهمایی هنر رزمی نیرو

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۶

 بزرگترین گردهمایی رشته "هنر رزمی نیرو"، در مجموعه ورزشی آبفای استان تهران برگزار شد.
 این  گردهمایی به همت کمیته همگانی رشته نیرو و بنیانگذار رشته، امیر لطفی آزاد و با حضور هزار هنرجو برگزار شد؛ رویدادی که در سالروز تاسیس رشته فوق و هم زمان با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی بود.
 در گردهمایی فوق از همه مربیان این رشته تقدیر شد. همچنین سه تن از مربیان ارشد که به تازگی  ازسفر تمرینی به کوه‌های هیمالیا بازگشته بودند نیز  مورد تقدیر قرار گرفتند.
 در این رویداد از زحمات "محمود رشیدی" ریيس فدراسیون ورزش‌های رزمی و  همکاران وی قدردانی شد.  لازم به ذکر است، رشته "هنر رزمی نیرو"، ورزشی سبکی رزمی با نام ایرانی و ریشه‌ای تاریخی برگرفته از دل کوه‌های هیمالیا است.
این رشته از هنرهای رزمی در سال ۱۹۹۰با پیگیری‌های "امیر لطفی آزاد" در فدراسیون هنرهای رزمی انگلستان ثبت شده است.
استاد لطفی فعالیت خود را از سال  ۱۹۹۱، پس از بازگشت به ایران آغازکرد؛ وى با کسب تجربه  در هنرهای مختلف رزمی و به دست آوردن دانش لازم در زمینه فنون تنفسی موفق به اخذ مدرک استادی ارشد از کشور انگلستان شد. در حال حاضر این سبک پا را فراتر از مرزهای ایران گذاشته و چندین شعبه در سطح  بین‌الملل  و کشورهایی مانند انگلستان، آمریکا، کانادا، امارات، مالزی و سوئد دارد.
علاقه‌مندان مى‌توانند برای اطلاع از شرایط کلاس‌های رشته نیرو به وب سایت این رشته به نشانی www.irannearu.com مراجعه کنند.

 

اخباز
  بازرگانی
  نفت و گاز و پتروشیمی
  ساختمان و عمران
  صنایع
  حمل و نقل
  صنایع غذایی و کشاورزی
  بانک و سرمایه
اخبار
  معدن و صنایع معدنی
  نیرو
  دارو و درمان
  ارتباطات و فناوری اطلاعات
  گردشگری
  سیاست داخلی
  سیاست خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  سفر به عراق
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات در دینار نیوز
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی دینارنیوز
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.